348 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
Артықшылықтары
Сипаттамасы
Ресурсы мол сапалы және дәлме-дәл бұрғы
Қолдану
Беріктігі 900Н/мм^2 дейінгі қоспаланған және көміртекті болаттарды, түсті металдарды, сұр шойынды және пластмассаларды өңдеуге арналған.
| Артикул | 4-29625-053-2.2-K2 |
|---|---|
| Диаметрі, мм | 2.2 |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 27 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 53 |
| Материал | жоғары жылдамдықты болат Р6М5 |
| Спираль түрі | Тегістелген U-тәрізді |
| Қайрау бұрышы , ° | 135 |
| Айқыш тәрізді ойық | бар |
| Дәлдік сыныбы | Ал |
| Шанақтың түрі | цилиндрлік иін |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 2.2 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 27 мм |
| Жинақ | Жоқ |
| қызметі | Металл бойынша |
| Жалпы ұзындығы | 53 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Бұрғылау |
| Қайрау бұрышы | 135 град. |