
860 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.07 кг |
| ЛБМ түрлері | UNIVERSAL - ЛБМ барлық түрлері |
| Биіктігі | 5 см |
| Түктің биіктігі, мм | 12 |
| Бюгельдің диаметрі, мм | 6 |
| Диаметрі, мм | 40 |
| Ұзындығы | 18 см |
| Ұзындығы, мм | 180 |
| Тон материалы | полиакрил |
| Өңделетін бет | орташа кедір-бұдырлық |
| Жай-күй | Жаңа |
| Өлшем | сырлаушы |
| Ені | 5 см |