2 990 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бюгель, мм | 8 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.38 кг |
| ЛБМ түрлері | Универсал - ЛБМ барлық түрлері |
| Биіктігі | 27 см |
| Түктің биіктігі, мм | 18 |
| Диаметрі, мм | 58 |
| Ұзындығы | 35 см |
| Ұзындығы, мм | 250 |
| Бандаж материалы | полиакрил |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Өңделетін бет | өрескел |
| Өндіріс технологиясы | тігу |
| Өлшем | қасбеттік |
| Ені | 9 қараңыз |