840 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.09 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Ұзындығы | 5 см |
| Білікшенің ұзындығы, мм | 140 |
| Ұзындығы, мм | 200 |
| Материал | Полипропилен |
| Көлемі, л | 0.3 |
| Түрі | монша |
| Ені | 23 қараңыз |
| Ені, мм | 240 |