1 757 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.08 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Биіктігі, мм | 75 |
| Диаметрі, мм | 125 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Материал | Резеңке |
| Көлемі, л | 0.3 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | гипс үшін |
| Нысан | Дөңгелек |
| Ені | 7 қараңыз |