590 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0 келі |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Ұзындығы | 0.5 см |
| Ұшы | Дөңгелек |
| Ұштықтың өлшемі, мм | 1-2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Ені | 0.5 см |