
570 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Материал | Поликарбонат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Көзілдірік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желдету | Тікелей |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Кәдімгі көзілдіріктің үстінен кию мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 12 см |
| Ұзындығы | 25 см |
| Сұйықтықтың шашырауынан қорғау | Жоқ |
| Газдан және майда дисперсті аэрозольдерден қорғау | Жоқ |
| Ірі дисперсті аэрозольдерден қорғау | Жоқ |
| Оптикалық класс | 1 |
| Жоғары беріктік | Иә |
| Тұтқаларды реттеу | Иә |
| Линзаның түсі | Мөлдір |
| Ені | 4 қараңыз |