
2 530 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 4 |
| Қаптамадағы салмақ | 4.7 кг |
| Биіктігі | 35 см |
| Ұзындығы | 40 см |
| Жай-күй | Жаңа |
| Күңгірттену дәрежесі, DIN | 10 |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Ені | 35 см |