
3 040 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.34 кг |
| Визорды ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 29 см |
| Ұзындығы | 16 см |
| Материал | Поликарбонат |
| Корпус материалы | Пластик |
| Экран өлшемі, мм | 200 х 400 |
| Басты реттеу түрі | ысырмалы |
| Ені | 30 см |