
2 670 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.32 кг |
| Визорды ауыстыру мүмкіндігі | Иә |
| Биіктігі | 26 см |
| Ұзындығы | 22 см |
| Материал | Поликарбонат |
| Корпус материалы | Пластик |
| Экран өлшемі, мм | 200 х 400 |
| Басты реттеу түрі | тірек |
| Ені | 29 см |