
750 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DEXX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.04 кг |
| Сыртқы тор | Жоқ |
| Биіктігі | 15 см |
| Ұзындығы | 24 см |
| Қорғау сыныбы | FFP1 |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Сүзгі материалы | текстураланған полипропилен |
| Дем шығару клапанының болуы | Иә |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | Жартылай маска |
| Көмір сүзгісі | Жоқ |
| Нысан | Конустық |
| Ені | 5 см |