

1 220 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Көзілдірік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желдету | Тікелей |
| Қаптамадағы салмақ | 0.06 кг |
| Кәдімгі көзілдіріктің үстінен кию мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 10 см |
| Линзаның градациялық шифры | 5-3,1 |
| Ұзындығы | 24 см |
| Сұйықтықтың шашырауынан қорғау | Жоқ |
| Газдан және майда дисперсті аэрозольдерден қорғау | Жоқ |
| Ірі дисперсті аэрозольдерден қорғау | Жоқ |
| Материал | поликарбонат, нейлон |
| Оптикалық класс | 1 |
| Жоғары беріктік | Иә |
| Тұтқаларды реттеу | Иә |
| Линзаның түсі | Қызыл |
| Ені | 5 см |