



4 020 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 1 |
| Шабуылшының салмағы, кг | 0.45 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.74 кг |
| Биіктігі | 33 см |
| Бас | соғылған |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Магнит | Жоқ |
| Бас материалы | Аспаптық болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Жалпы ұзындығы, мм | 330 |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Бас түрі | Балға-шегелеуші |
| Шабуылшының нысаны | Дөңгелек |
| Ені | 27 см |