
840 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибин |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.08 кг |
| Биіктігі | 3 қараңыз |
| Екі жақты | Иә |
| Ұзындығы | 16 см |
| Ұзындығы, мм | 160 |
| Шаншу | Жоқ |
| Материал | Көміртекті болат |
| Біржақты | Жоқ |
| Қамту | мырыш |
| Өлшемі max, мм | 17 |
| Өлшемі min, мм | 13 |
| Стандарт | МЕМСТ 2838 |
| Ысырма | Жоқ |
| Ені | 0.5 см |
| соқпалы | Жоқ |