3 996 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| DIN | 8039 |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 10 |
| Max ұзындығы, мм | 200 |
| Min диаметрі, мм | 4 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.5 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 1 қараңыз |
| Заттардың саны, дана | 5 |
| Бұрғы корпусының материалы | 34CrNiMo6 |
| Ұштықтың материалы | қатты қорытпа ВС20 Люксембург |
| Өңдеу материалы | Бетон/кірпіш |
| Түрі | спиральді |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Спираль түрі | U-тәрізді спираль |
| Ені | 6 см |