
6 180 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 6 |
| Max ұзындығы, мм | 300 |
| Min диаметрі, мм | 14 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.71 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 36 см |
| Заттардың саны, дана | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Серия | MASTER |
| Түрі | спиральді |
| Ені | 1 қараңыз |