
3 430 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 25 |
| Min диаметрі, мм | 12 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.26 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Ұзындығы | 19 см |
| Заттардың саны, дана | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Түрі | қауырсын тәрізділер |
| Ені | 1 қараңыз |