
1 540 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.07 кг |
| Биіктігі | 4 қараңыз |
| Диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындығы | 16 см |
| Ұзындығы, мм | 150 |
| Материал | Болат 45 |
| Шанақтың түрі | ойығы бар алты қырлы |
| Ені | 1 қараңыз |