

3 890 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.19 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындығы | 38 см |
| Ұзындығы, мм | 300 |
| Материал | Болат 45 |
| Шанақтың түрі | ойығы бар алты қырлы |
| Ені | 1 қараңыз |