
8 670 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Біліктің диаметрі, мм | 10 |
| Диаметрі, мм | 50 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 90 |
| Бұрғы материалы | Болат 45 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | форстнер бұрғысы |
| Ені | 5 см |