2 920 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.16 кг |
| Биіктігі | 7 қараңыз |
| Біліктің диаметрі, мм | 8 |
| Диаметрі, мм | 45 |
| Ұзындығы | 15 см |
| Ұзындығы, мм | 90 |
| Бұрғы материалы | Болат 45 |
| Серия | MASTER |
| Түрі | форстнер бұрғысы |
| Ені | 5 см |