


8 300 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрғының Max диаметрі, мм | 15 |
| Min диаметрі, мм | 35 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.6 кг |
| Биіктігі | 13 қараңыз |
| Ұзындығы | 19 см |
| Заттардың саны, дана | 5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Серия | MASTER |
| Түрі | форстнердің |
| Ені | 5 см |