

6 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тойтармалардың max өлшемі, мм | 4.8 |
| Min тойтармалардың өлшемі, мм | 2.4 |
| Салмағы (кг) | 0.78 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.75 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Ұзындығы | 34 см |
| Ұзындығы, мм | 240 |
| Пайдаланылған тойтармаларды жинауға арналған контейнер | Иә |
| Ғимарат | құйылған |
| Тойтармалар материалы | тот баспайтын болат/ болат/ алюминий |
| Тойтармалардың өлшемі, мм | 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Түрі | екі қолмен жинақы |
| Тойтармалар түрі | сыртқа шығарғыштар |
| Ені | 3 қараңыз |