12 070 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тойтармалардың max өлшемі, мм | 4.8 |
| Min тойтармалардың өлшемі, мм | 2.4 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.03 кг |
| Биіктігі | 17 қараңыз |
| Ұзындығы | 35 см |
| Тойтармалар материалы | тот баспайтын болат/ болат/ алюминий |
| Тойтармалар түрі | сыртқа шығарғыштар |
| Ені | 6 см |