

36 790 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 1.9 кг |
| Биіктігі | 10 см |
| Диаметрі | М5 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Қаптамадағы саны, дана | 1000 |
| Гильзаның материалы | Мырышталған болат |
| Қамту | мырыш |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тойтармалар түрі | бұрандалы |
| Бекітілетін материалдардың қалыңдығы, мм | 0.5-3.0 |
| Ені | 9 қараңыз |