49 030 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тойтармалардың max өлшемі, мм | 4.8 |
| Min тойтармалардың өлшемі, мм | 2.4 |
| Қаптамадағы салмақ | 1.82 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Ұзындығы | 36 см |
| Тойтармалар материалы | тот баспайтын болат/ болат/ алюминий |
| Бұрандалы тойтармалардың өлшемі | М3, М4, М5, М6 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тойтармалар түрі | тартпалы және бұрандалы |
| Ені | 6 см |