



74 890 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тойтармалардың max өлшемі, мм | 6.4 |
| Min тойтармалардың өлшемі, мм | 2.4 |
| Қаптамадағы салмақ | 3.04 кг |
| Биіктігі | 24 см |
| Ұзындығы | 39 см |
| Пайдаланылған тойтармаларды жинауға арналған контейнер | Жоқ |
| Ғимарат | құйылған |
| Тойтармалар материалы | болат/алюминий |
| Тойтармалардың өлшемі, мм | 3.2, 4.0, 4.8, 6.0, 6.4 |
| Бұрандалы тойтармалардың өлшемі | М4, М5, М6, М8, М10, М12 |
| Бұрандалы түйреуіштердің өлшемі | М4, М5, М6, М8 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түрі | біріктірілген екі қолмен жиналмалы |
| Тойтармалар түрі | тартпалы және бұрандалы |
| Ені | 5 см |