

1 280 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.14 кг |
| Биіктігі | 9 қараңыз |
| Кесу тереңдігі, мм | 55 |
| Диаметрі, мм | 53 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Ұзындығы, мм | 55 |
| Мах айналу жылдамдығы, айн/мин | 800 |
| Салу | Вольфрам карбиді |
| Жиналмалы | Жоқ |
| Жай-күй | Жаңа |
| Құйрық | Жоқ |
| Орталықтандырушы бұрғы | Жоқ |
| Ені | 5 см |