30 203 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (кг) | 0.75 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.75 кг |
| Биіктігі | 15 см |
| Өлшемдер диапазоны, мм | 75-100 |
| Ұзындығы | 30 см |
| Дәлдік сыныбы | 1 |
| Өлшем түрі | тегіс |
| Микрометрдің түрі | механикалық |
| Өлшеу қадамы, мм | 0.01 |
| Ені | 3 қараңыз |