3 100 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.22 кг |
| Биіктігі | 16 см |
| Кесу жиегінің биіктігі, мм | 7 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындығы | 17 қараңыз |
| Гранит бойынша | Иә |
| Кірпіш бойынша | Иә |
| Құмтас бойынша | Иә |
| Тақта бойынша | Иә |
| Шатыр жабындары бойынша | Иә |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Диск түрі | алмас |
| Кесу түрі | құрғақ |
| Ені | 0.5 см |
| бетон бойынша | Иә |