
1 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.37 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Кесу жиегінің биіктігі, мм | 5 |
| Дискінің диаметрі, мм | 180 |
| Ұзындығы | 20 см |
| Гранит бойынша | Иә |
| Керамогранит бойынша | Иә |
| Мәрмәр бойынша | Иә |
| Тақта бойынша | Иә |
| Қону диаметрі, мм | 25.4 |
| Серия | PROFESSIONAL |
| Диск түрі | алмас |
| Кесу түрі | сулы |
| Ені | 0.5 см |