
5 930 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.74 кг |
| Биіктігі | 18 см |
| Диаметрі, мм | 250 |
| Ұзындығы | 25 см |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Диск корпусының материалы | болат 50 |
| Қатты қорытпа материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону диаметрі, мм | 32/30 |
| Тісті дәнекерлеу | автоматты |
| Серия | MASTER |
| Тістерді қайрау түрі | АТВ |
| Қалыңдығы (мм) | 1.8 |
| Шабуыл бұрышы, ° | 20 |
| Тістің үстіңгі жазықтығының еңкею бұрышы, ° | 10 |
| Ені | 0.5 см |
| Араның ені, мм | 2.8 |