
3 360 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Uragan |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.43 кг |
| Биіктігі | 0.5 см |
| Диаметрі, мм | 210 |
| Ұзындығы | 24 см |
| Тістердің саны, дана | 24 |
| Диск корпусының материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Қатты қорытпа материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону диаметрі, мм | 32/30 |
| Тістерді қайрау түрі | АТВ |
| Қалыңдығы (мм) | 1.4 |
| Шабуыл бұрышы, ° | 20 |
| Тістің үстіңгі жазықтығының еңкею бұрышы, ° | 15 |
| Ені | 21 қараңыз |
| Араның ені, мм | 2.4 |