4 550 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.49 кг |
| Биіктігі | 1 қараңыз |
| Диаметрі, мм | 210 |
| Ұзындығы | 24 см |
| Тістердің саны, дана | 36 |
| Диск корпусының материалы | болат 50 |
| Қатты қорытпа материалы | Қатты қорытпа ВК 8 |
| Қону диаметрі, мм | 32/30 |
| Тісті дәнекерлеу | автоматты |
| Серия | MASTER |
| Тістерді қайрау түрі | АТВ |
| Қалыңдығы (мм) | 1.6 |
| Шабуыл бұрышы, ° | 17 |
| Тістің үстіңгі жазықтығының еңкею бұрышы, ° | 15 |
| Ені | 22 см |
| Араның ені, мм | 2.6 |