3 100 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.6 кг |
| Биіктігі | 24 см |
| Диаметрі, мм | 235 |
| Ұзындығы | 27 см |
| Тістердің саны, дана | 36 |
| Қону диаметрі, мм | 32/30 |
| Ені | 0.5 см |