3 710 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.27 кг |
| Биіктігі | 17 қараңыз |
| Диаметрі, мм | 160 |
| Ұзындығы | 20 см |
| Тістердің саны, дана | 48 |
| Қону диаметрі, мм | 30/20 |
| Ені | 0.5 см |