3 370 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.25 кг |
| Биіктігі | 17 қараңыз |
| Диаметрі, мм | 160 |
| Ұзындығы | 19 см |
| Тістердің саны, дана | 48 |
| Диск корпусының материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Қатты қорытпа материалы | ВК8 |
| Қону диаметрі, мм | 20/16 |
| Серия | MASTER |
| Тістерді қайрау түрі | TCG |
| Қалыңдығы (мм) | 2.4 |
| Ені | 0.5 см |
| Араның ені, мм | 1.4 |