


4 520 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.18 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Диаметрі, мм | 115 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Корпус материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Қалыңдығы (мм) | 2.2 |
| Ені | 0.5 см |