


3 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.1 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Диаметрі, мм | 115 |
| Ұзындығы | 14 қараңыз |
| Корпус материалы | Жоғары көміртекті болат |
| Кесетін элементтердің материалы | ВК8 |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Қалыңдығы (мм) | 1.2 |
| Ені | 0.5 см |