192 730 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| жабындау | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max шабу биіктігі, мм | 75 |
| Min шабу биіктігі, мм | 25 |
| Автоматты түрде іске қосу | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 32 |
| Қаптамадағы салмақ | 35.2 кг |
| Биіктігі | 56 см |
| Өлшемдері (мм) | 750x560x420 |
| Ұзындығы | 74 см |
| Биіктікті реттеу режимдерінің саны | 7 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуаты, кВТ | 3.3 |
| Қуаты, а.к. | 4.5 |
| Қозғалтқыштың көлемі, текше см | 150 |
| Шөп жинағыштың көлемі, л | 60 |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Өздігінен жүретін | Иә |
| Серия | ШЕБЕР |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Қаламның түрі | жиналмалы |
| Шөп жинағыш | Иә |
| Шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 3000 |
| Ені | 42 см |
| Шабу ені, см | 46 |