
11 230 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.26 кг |
| Биіктігі | 5 см |
| Бұрғы диаметрі, мм | 20 |
| Ұзындығы | 25 см |
| Ұзындығы, мм | 140 |
| Дәлдік сыныбы | Жылы |
| Қаптамадағы саны, дана | 1 |
| Өңдеу материалы | Металл |
| Бұрғы материалы | Жоғары жылдамдықты болат |
| Жұмыс ұзындығы, мм | 140 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Түрі | спиральді |
| Спираль түрі | Илектелген U-тәрізді |
| Тесу бұрышы, градус | 118 |
| Ені | 2 қараңыз |