
271 615 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | STEHER |
| жабындау | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max шабу биіктігі, мм | 70 |
| Min шабу биіктігі, мм | 25 |
| Автоматты түрде іске қосу | Жоқ |
| Салмағы (кг) | 33 |
| Қаптамадағы салмақ | 36.18 кг |
| Биіктігі | 57 см |
| Өлшемдері (мм) | 820x575x420 |
| Ұзындығы | 82 см |
| Биіктікті реттеу режимдерінің саны | 8 |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуаты, кВТ | 4.4 |
| Қуаты, а.к. | 6.5 |
| Қозғалтқыштың көлемі, текше см | 175 |
| Шөп жинағыштың көлемі, л | 70 |
| Биіктікті реттеу | орталық |
| Өздігінен жүретін | Иә |
| Шөп жинағыш | Иә |
| Шпиндельдің айналу жиілігі, айн/мин | 3000 |
| Ені | 42 см |
| Шабу ені, см | 51 |