



19 360 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Қабаттар саны | 5 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max қысым, бар | 30 |
| Арматуралау | қиғаш |
| Қаптамадағы салмақ | 7.15 кг |
| Биіктігі | 44 см |
| Диаметрі, дюйм | 3/4" |
| Ұзындығы | 44 см |
| Ұзындығы, м | 25 |
| Температураның рұқсат етілген ауытқуы, °С | -20-дан +50-ге дейін |
| Серия | PRO Line |
| Түрі | Күшейтілген |
| Ені | 17 қараңыз |