
2 800 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.24 кг |
| Биіктігі | 20 см |
| Ұзындығы | 29 см |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Материал | Полиэтилен |
| Сорғының болуы | Иә |
| Бактың көлемі, л | 1 |
| Түрі | Қолмен |
| Ені | 12 см |