


6 930 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.37 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Кесу жиегінің биіктігі, мм | 10 |
| Дискінің диаметрі, мм | 125 |
| Ұзындығы | 21 қараңыз |
| Арматураланған бетон бойынша | Иә |
| Гранит бойынша | Иә |
| Кірпіш бойынша | Иә |
| Тротуар плиталары бойынша | Иә |
| Шатыр жабындары бойынша | Иә |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | арматураланған бетон, кірпіш, тротуар плиталары, черепица бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ; сулы |
| Ені | 0.5 см |