


8 140 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.36 кг |
| Биіктігі | 19 см |
| Кесу жиегінің биіктігі, мм | 10 |
| Дискінің диаметрі, мм | 125 |
| Ұзындығы | 20 см |
| Тас бойынша | Иә |
| Кірпіш бойынша | Иә |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | арматураланған бетон, тас, кірпіш, тротуар плиталары бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ; сулы |
| Ені | 0.5 см |
| беріктігі жоғары бетон бойынша | Иә |
| темірбетон бойынша | Иә |