

74 480 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Сегменттер саны | 30 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 4.66 кг |
| Биіктігі | 1 қараңыз |
| Кесу жиегінің биіктігі, мм | 10 |
| Дискінің диаметрі, мм | 500 |
| Ұзындығы | 53 см |
| Асфальт бойынша | Иә |
| Қону диаметрі, мм | 25.4 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Диск түрі | алмас |
| Кесетін материалдың түрі | бетон, асфальт, тротуар плиталары, отқа төзімді кірпіш бойынша |
| Кесу түрі | құрғақ |
| Ені | 50 см |