



7 280 ₸
Көтерме бағаны көрсету
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Сегменттер саны | 10 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.24 кг |
| Биіктігі | 15 см |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындығы | 15 см |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Диск түрі | алмас |
| Кесу түрі | құрғақ; сулы |
| Ені | 0.5 см |
| металл бойынша | Иә |