



3 775 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы салмақ | 0.13 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Дискінің диаметрі, мм | 115 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Диск түрі | алмас |
| Кесу түрі | құрғақ; сулы |
| Ені | 1 қараңыз |
| металл бойынша | Иә |