
636 ₸
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Kraftool |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 12250 |
| Қаптамадағы салмақ | 0.03 кг |
| Биіктігі | 12 см |
| Диаметрі, мм | 125 |
| Ұзындығы | 12 см |
| Бұйымның материалы | Алюминий оксиді |
| Қону диаметрі, мм | 22.2 |
| Қолдану | ШМ |
| Қалыңдығы (мм) | 1 |
| Нысан | Тікелей |
| Ені | 0.5 см |